Шановні Клієнти!
Повідомляємо, що тепер ми працюємо в звичайному режимі!
Будемо раді бачити Вас в наших офісах!

Слава Україні!


Ламіновані візитки

Напевно кожен з нас хоча б раз у житті користувався послугами ламінації. Хтось ламінував диплом, хтось водійські права, хтось свідоцтво про народження дитини. У чому ж сенс процесу ламінування. Правильно - захистити документ від зовнішніх впливів, таких як волога, деформація і стирання. Для цього вихідний документ поміщається в конверт з щільного прозорого пластика і пропускається через ламінатор. В процесі проходження між гарячими валами ламінатора з під плівки виходить повітря і вона намертво спікається з папером. Після цього документ виходить повністю покритим герметичним шаром прозорої плівки і захищеним не тільки від попадання вологи, а й повітря.
Варто відзначити що плівка для ламінування буває матова і глянсова. Власне і візитки з ламінацією можуть бути як матовими так і глянцевими, односторонніми і двосторонніми.
Якщо говорити про ламіновані візитки, то за аналогією з вищесказаним стає зрозумілим бажання наших клієнтів замовити ламінування візитних карток. Такі картки виходять більш захищеними від будь-яких механічних впливів. Тобто в кишені або в гаманці ламінована візитка "проживе" набагато довше за звичайну. Також такі візитні картки виходять більш щільними і жорсткими. Це надає схожість з пластиковими або псевдопластиковими картами. Особливо якщо замовлено заокруглення кутів. Багатьом така схожість дуже подобається.
Але у таких візиток є і кілька мінусів. На них, як правило, дуже важко щось написати. Також глянцеві візитки дуже сильно бликують, що ускладнює сприйняття інформації. І останнє. Дуже маленькі елементи тексту або логотипу сприймаються розмито завдяки оптичним властивостям плівки. Щоб уникнути цих негативних моментів ми рекомендуємо нашим клієнтам замовляти візитки з матовою ламінацією і плівкою не товстіше 100 мікрон. В цьому випадку майже всі мінуси нівелюються.
Дізнатися вартість як звичайних, так і візиток з ламінуванням можна на сторінці "виготовлення візиток - прайс".


Додати коментар

Оформити замовлення, проконсультуватися або залишити відгук, Ви можете використовуючи цю форму.
Ми відповімо Вам максимально швидко!
Також можете вказати номер телефону і ми з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар.


Захисний код
Оновити

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Instagram Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Facebook Канал компанії VRM на відеохостингу Youtube

© 2007-2022 VRM. All Rights Reserved.