VRM Logo

Друк на кружках та чашках. Фото на чашку


Друк на чашках

Чашка з фотографієюДрук на чашках Київ є одним з популярних подарунків на будь-яке свято. Популярність кухля як подарунка обумовлена ​​насамперед практичністю, невеликою ціною і тим, що такий подарунок буде радувати Вас кожен день. Подарунок у вигляді чашки з фото і побажаннями буде наповнений яскравими спогадами, відображеними на Ваших фотографіях. Чашка може бути як індивідуальним, так і корпоративним подарунком. На корпоративні кружки, як правило наноситься логотип компанії і/або рекламний слоган, а на індивідуальні - Ваші фотографії та побажання тому, кому Ви подаруєте кухоль.
Найшвидший і зручний вид замовлення друку це

онлайн конструктор друку на чашках.

Можна замовити друк на чашці просто виcлавши нам на електронну скриньку свій малюнок, фото або варіант напису. Також зображення можна принести на папері, в цифровому вигляді і т. д. Якщо уДрук на кружках Київ Вас немає відповідного зображення для друку або ідеї нанесення в цілому, все одно телефонуйте або завітайте до нас - Ви зможете вибрати варіант нанесення з нашого каталогу або розробити його з нашим дизайнером. Адреси наших офісів і всі способи комунікації вказані на сторінці контакти. Так само відмінним доповненням до чашки, як до подарунка, буде друк на футболці, в такому випадку подарунок буде подвійно приємним!
Друк на чашках можливий від 1 штуки! Використовуючи в процесі виготовлення кухлів технологію гравертон ми домоглися того, що виготовлення чашок на замовлення тепер займає не більше 10 хвилин! Завдяки новому сучасному обладнанню ми зможемо нанести зображення прямо при Вас, якщо виникне така необхідність! Також ми продовжуємо виготовляти улюблені усіма сувенірні чашки використовуючи технологію термопереносу. Головний плюс цієї технології - економічність! Такі сувенірні чашки коштують лише 15-20 гривень за штуку в залежності від кількості! Мінуси таких чашок - зображення менш стійке до механічних впливів і їх виготовлення займає приблизно добу. Це обумовлено технічними вимогами - спочатку друк проводиться безпосередньо на кружку, після чого вона 6 годин відстоюється при кімнатній температурі, а потім пропікається в пічці. Також Ви можете принести свою чашку або вибрати вподобаний Вами кухоль в будь-якому з офісів нашої мережі. Ваша чашка повинна бути керамічною і мати форму циліндра.
Вартість друку логотипу або фото на кружку дуже сильно змінилися в бік зменшення! Причина - закупівля нового, сучасного обладнання і перехід на нову, сублімаційну технологію "гравертон". Завдяки цьому у нас значно розширився колірний і модельний ряд. У продажу з'явилися кружки з кольоровими обідками і ручками, з кольоровим дном і внутрішніми стінками, а також чашки хамелеони 4-х кольорів - червоні, зелені, сині і класичні чорні. Вони ідеально підходять для друку зображень і нанесення фото на чашку! Приклади нанесення і зразки Ви зможете подивитися в нашій галереї або подивитися відео на цій сторінці. Вартість виготовлення в залежності від типу нанесення і кольору Ви зможете знайти на сторінці
прайс. Сподіваємося Вам як і раніше будуть до душі наші кружки! Якщо місто, де Ви хочете замовити друк на чашці - Київ, то ми із задоволенням зможемо виготовити кухлі на замовлення прямо при Вас, за 15 хвилин! Ми чекаємо Вас з новими замовленнями, ідеями та враженнями, якими можна ділитися прямо на цій сторінці у коментарях!

Нанесення фото на кружку

Фото на кружку - порадуйте себе і своїх близьких!


Додати коментар

Шановний відвідувач! Якщо Вам потрібно проконсультуватися, або задати нам питання, то рекомендуємо скористатися нашими коментарями. Ми будемо намагатися відповісти Вам максимально швидко!
Також ви маєте можливість задати питання і залишити свій e-mail або номер телефону і ми негайно з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар. В такому випадку ми з Вами зв'яжемося, але текст коментаря опублікований не буде.


Захисний код
Оновити

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.