Шановні Клієнти!
Повідомляємо, що тепер ми працюємо в звичайному режимі!
Будемо раді бачити Вас в наших офісах!

Слава Україні!


Пазли VRM виготовляються за новою, унікальною технологією на наших потужностях. Спочатку такий пазл друкується на плотері або принтері з фотоякістю, потім приклеюється до картонної основи, а після цього вирізається на спеціальному пресі.

Пазли VRM - сатин, сатин Про, матові, глянцеві, тканинні, магнітні

Формат Розмір макета, мм Кількість фрагментів
А4 310х220 150
А3 310х420 300
А2 420х600 600


Пазли VRM
відрізняються від інших тим, що вони по-перше, упаковані в жорстку картонну упаковку з великою фотографією. По-друге пазли VRM мають дуже багато видів і можуть бути навіть двосторонніми! І в третіх, а це найголовніше, такі VRM-пазли будучи висіченими вже після друку не мають маленьких біленьких смужок, які іноді з'являються на пазлах які друкуються на готових заготовках.

Пазл "Сатин" відрізняється від пазла "Сатин Про" тим, що його зворотна сторона не біла, а коричнева, і має колір картону, тобто на неї не приклеєна біла підкладка, як на "Сатин Про". У всьому іншому вони абсолютно ідентичні, просто оборот пазла "Сатин" не білий. Друкуються ці два види фотопазлів на спеціальному синтетичному фотопапері, який носить назву "Satin" і має дуже ніжну, гладку, шовковисту лицьову поверхню. Звідси і їх назва - "Сатин" і "Сатин Про". (Велике прохання не плутати наші пазли з сублімаційними, або як їх ще називають "пазлами гравертон"! Про них нижче). "Матовий пазл" друкується на матовому фотопапері з фотоякістю, "Глянцевий" - на глянцевому. Виглядають вони, як глянцева і матова фотографія. Магнітний матовий і магнітний глянцевий це відповідно "Матовий" і "Глянцевий" пазли, тільки з магнітною підкладкою. Вони можуть триматися на будь-якій металевої поверхні. Найбільше магнітні пазли подобаються дітям, адже їх можна збирати прямо на холодильнику! І нарешті, "Тканинний" пазл. Він в основному переліку займає особливе місце. Тканинні пазли подобаються нашим клієнтам тим, що друкуються вони не на папері, а на спеціальній тканини. Вигляд у них більш витончений і благородний. Особливо ефектно на таких пазлах виглядають весільні фотографії! І все молодята, як правило, замовляють у нас тканинні фотопазли. Якщо Ви вже зробили свій вибір, то визначитися з ціною можна на сторінці прайс, а оформити замовлення Вам допоможе сторінка замовлення пазлів.


Додати коментар

Оформити замовлення, проконсультуватися або залишити відгук, Ви можете використовуючи цю форму.
Ми відповімо Вам максимально швидко!
Також можете вказати номер телефону і ми з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар.


Захисний код
Оновити

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Instagram Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Facebook Канал компанії VRM на відеохостингу Youtube

© 2007-2022 VRM. All Rights Reserved.