VRM Logo

Друк плакатів


Друк плакатів

Оперативна поліграфія VRM виконує друк плакатів. Плакат - рекламний продукт великого формату з текстом і/або зображенням. Щоб цей плакат був ефективним, його необхідно зробити оригінальним, яскравим, легким для розуміння потенційними клієнтами. Застосування рекламних плакатів досить широке: метро, ​​зупинки, магазини, виставки, розважальні та торговельні центри, кінотеатри. Мета використання плаката - привернення уваги та запам'ятовуваність. Зробити плакат ефективним допоможуть влучні слогани і вдало підібрані супроводжують ілюстрації. Дизайнери поліграфії VRM зможуть розробити для Вас оптимальний дизайн-макет плаката. Найпоширеніші формати плакатів: А0, А1, А2, А3, А4. Розмір плаката визначає замовник залежно від цілей і місця розміщення.

Вартість друку плакатів всіх стандартних форматів вказано на сторінці широкоформатний друк.

Ми виконуємо замовлення на виготовлення плакатів, враховуючи всі вимоги і цілі, які повинні бути в ньому відображені. Плакати найчастіше використовують в рекламних цілях, рідше - для агітації і соціальної інформації. Мережа оперативних поліграфій VRM виконує друк плакатів якісно і з урахуванням ключових критеріїв:

  • точне тезове відображення інформації;

  • простота в донесенні інформації (ми уникаємо зарозумілої термінології);

  • стислість для кращого запам'ятовування інформації;

  • помітність на далекій відстані;

  • позитивний посил.

Замовивши друк плакатів в поліграфії VRM, Ви отримаєте якісний рекламний продукт, привернете увагу великої аудиторії, розширите клієнтську базу, піднімете імідж Ваших послуг або товарів. Якщо у Вас є питання з широкоформатного друку плакатів - їх завжди можна задати, скориставшись сторінкою контакти.


Додати коментар

Шановний відвідувач! Якщо Вам потрібно проконсультуватися, або задати нам питання, то рекомендуємо скористатися нашими коментарями. Ми будемо намагатися відповісти Вам максимально швидко!
Також ви маєте можливість задати питання і залишити свій e-mail або номер телефону і ми негайно з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар. В такому випадку ми з Вами зв'яжемося, але текст коментаря опублікований не буде.


Захисний код
Оновити

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.