Друк плакатів

Оперативна поліграфія VRM виконує друк плакатів. Плакат - рекламний продукт великого формату з текстом і/або зображенням. Щоб цей плакат був ефективним, його необхідно зробити оригінальним, яскравим, легким для розуміння потенційними клієнтами. Застосування рекламних плакатів досить широке: метро, ​​зупинки, магазини, виставки, розважальні та торговельні центри, кінотеатри. Мета використання плаката - привернення уваги та запам'ятовуваність. Зробити плакат ефективним допоможуть влучні слогани і вдало підібрані супроводжують ілюстрації. Дизайнери поліграфії VRM зможуть розробити для Вас оптимальний дизайн-макет плаката. Найпоширеніші формати плакатів: А0, А1, А2, А3, А4. Розмір плаката визначає замовник залежно від цілей і місця розміщення.

Вартість друку плакатів всіх стандартних форматів вказано на сторінці широкоформатний друк.

Ми виконуємо замовлення на виготовлення плакатів, враховуючи всі вимоги і цілі, які повинні бути в ньому відображені. Плакати найчастіше використовують в рекламних цілях, рідше - для агітації і соціальної інформації. Мережа оперативних поліграфій VRM виконує друк плакатів якісно і з урахуванням ключових критеріїв:

  • точне тезове відображення інформації;

  • простота в донесенні інформації (ми уникаємо зарозумілої термінології);

  • стислість для кращого запам'ятовування інформації;

  • помітність на далекій відстані;

  • позитивний посил.

Замовивши друк плакатів в поліграфії VRM, Ви отримаєте якісний рекламний продукт, привернете увагу великої аудиторії, розширите клієнтську базу, піднімете імідж Ваших послуг або товарів. Якщо у Вас є питання з широкоформатного друку плакатів - їх завжди можна задати, скориставшись сторінкою контакти.


Додати коментар

Оформити замовлення, проконсультуватися або залишити відгук, Ви можете використовуючи цю форму.
Ми відповімо Вам максимально швидко!
Також можете вказати номер телефону і ми з Вами зв'яжемося. З метою дотримання анонімності можете вказати, щоб ми не публікували Ваш коментар.


Захисний код
Оновити

Коментарі  

0 #2 VRM Оболонь 14.06.2021, 10:00
Цитую Ігор:
Плакат а2

Здравствуйте) Для того что бы сделать заказ на широкоформатную печать отправьте макет в одно из наших отделений в меню контакты. В наличии матовая и глянцевая бумага
Цитата
0 #1 Ігор 13.06.2021, 14:22
Плакат а2
Цитата

Залишити заявку

Отримайте консультацію спеціаліста або оформіть замовлення

Ми в соцмережах

Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Instagram Сторінка компанії VRM в соціальній мережі Facebook Канал компанії VRM на відеохостингу Youtube

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.