Графік роботи: - ПН-ПТ: 10:00-19:00, СБ: 12:00-18:00. - ВС

VRM Logo

Друк плакатів


Друк плакатів

Оперативна поліграфія VRM виконує друк плакатів. Плакат - рекламний продукт великого формату з текстом і/або зображенням. Щоб цей плакат був ефективним, його необхідно зробити оригінальним, яскравим, легким для розуміння потенційними клієнтами. Застосування рекламних плакатів досить широке: метро, ​​зупинки, магазини, виставки, розважальні та торговельні центри, кінотеатри. Мета використання плаката - привернення уваги та запам'ятовуваність. Зробити плакат ефективним допоможуть влучні слогани і вдало підібрані супроводжують ілюстрації. Дизайнери поліграфії VRM зможуть розробити для Вас оптимальний дизайн-макет плаката. Найпоширеніші формати плакатів: А0, А1, А2, А3, А4. Розмір плаката визначає замовник залежно від цілей і місця розміщення.

Вартість друку плакатів всіх стандартних форматів вказано на сторінці широкоформатний друк.

Ми виконуємо замовлення на виготовлення плакатів, враховуючи всі вимоги і цілі, які повинні бути в ньому відображені. Плакати найчастіше використовують в рекламних цілях, рідше - для агітації і соціальної інформації. Мережа оперативних поліграфій VRM виконує друк плакатів якісно і з урахуванням ключових критеріїв:

  • точне тезове відображення інформації;

  • простота в донесенні інформації (ми уникаємо зарозумілої термінології);

  • стислість для кращого запам'ятовування інформації;

  • помітність на далекій відстані;

  • позитивний посил.

Замовивши друк плакатів в поліграфії VRM, Ви отримаєте якісний рекламний продукт, привернете увагу великої аудиторії, розширите клієнтську базу, піднімете імідж Ваших послуг або товарів. Якщо у Вас є питання з широкоформатного друку плакатів - їх завжди можна задати, скориставшись сторінкою контакти.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Графік роботи

            ПОНЕДІЛОК- П'ЯТНИЦЯ
10:00 - 19:00
СУБОТА

12:00 - 18:00
 
   
НЕДІЛЯ

Ми в соцмережах

© 2007-2021 VRM. All Rights Reserved.